Strona WWW

Praca

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny na nastepujace stanowisko:

Instalator/Serwisant Systemów Sygnalizacji Pożaru

Zakres obowiązków:

  • Montaż i serwis systemów sygnalizacji pożaru
  • Montaż i serwis systemów oddymiania
  • Montaż i serwis pozostałych usług świadczonych przez firmę

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kategorii B
  • wykształcenie zawodowe techniczne o kierunku elektrycznym lub pokrewnym
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy instalatora systemów sygnalizacji pożaru
  • wykształcenie lub przeszkolenie w zakresie systemów sygnalizacji pożaru
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prace wykonywane głównie na terenie Warszawy

Zainteresowane osoby, spełniające wymagania, prosimy o przesyłanie na adres praca@basma.pl aplikacji/CV, oczekiwań płacowych i podanie możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

Skontaktuj się z nami

Biuro 22 836 94 28
E-mail kontakt@basma.pl

O naszej firmie

Jesteśmy Firmą:

  • Istniejącą na rynku systemów ochrony przeciwpożarowej od 1997 roku.

  • Zatrudniającą wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie.

  • Posiadającą solidny, kompetentny i profesjonalny zespół ekip montażowych i serwisowych.

  • Współpracującą ze światowymi liderami zabezpieczeń przeciwpożarowych.

  • Posiadającą autoryzację wiodących producentów sprzętu i systemów ochrony przeciwpożarowej.